I

Läätsed on e-poes sageli soodsama hinnaga kui optikasalongis. Vaata parimaid nippe, kuidas läätsedelt veelgi rohkem säästa.

Tea oma läätseretsepti

Kui sa pole läätsesid varem e-poest tellinud, võib esialgu olla läätseretseptile märgitud numbritest keeruline aru saada. Palu kindlasti oma silmaarstil või optometristil retseptile märgitud numbrid lahti seletada. Seejärel on läätsede tellimine internetist väga lihtne ja kiire.

Pea meeles, et prillide ja läätsede retsept võivad olla mõnevõrra erinevad. Käi kindlasti regulaarselt nägemiskontrollis, isegi kui sa ei tunne oma nägemises muutusi.

Leia soodsad läätsed vastavalt elustiilile

Kuuajalised läätsed on väga populaarsed, kuid kui kannad läätsesid pigem harva, näiteks ainult paar päeva nädalas, võivad ühepäevased läätsed olla palju ökonoomsem lahendus. Ühepäevaste läätsede puhul maksad ainult nende päevade eest, kui läätsesid päriselt kannad ning mitte nende päevade eest, kui need konteineris seisavad.

Pea meeles, et ühtegi kontaktläätse ei tohi kanda pärast ettenähtud kandmisaja lõppemist (see tähendab mitte kauem kui üks päev ühepäevastel, üks kuu kuuajalistel läätsedel jne). Hoia oma silmi ja järgi alati läätsede ettenähtud kandmisaega.

Suuremate kogustega säästad rohkem

Lisaks parematele hindadele on läätsed e-poes üldjuhul müügil erinevates paindlikes kogustes. Suuremate kogustega on mugav läätsed ette kuuks ajaks, kolmeks kuuks, pooleks aastaks või koguni terveks aastaks valmis tellida ning hind tuleb nii enamasti palju soodsam. Säästa nii aega kui ka raha!

Telli läätsevedelikud soodsalt

Nii nagu kontaktläätsed, on ka läätsevedelikud ja silmatilgad internetis sageli soodsama hinnaga kui optikasalongis või apteegis. Suuremate läätsepakettide kõrvale on mõistlik varuda ka mitu hooldusvedelikku – suured pudelid koju ning väiksemad pudelid reisile ja kaasas kandmiseks.

Kasulik ja mugav läätsede püsitellimus

Püsitellimusega ei lähe läätsede tellimine meelest ära ning säästad nii aega kui ka raha. Kui vormistad Dr. Lensori läätsede püsitellimuse, kindlustad endale parima hinnaga läätsed ka tulevikuks. See on kõige ökonoomsem ja mugavam lahendus regulaarsele läätsekandjale.